wtorek 21 marzec 2023

Strony www

www2Projekty naszych stron www wykonujemy w oparciu o sprawdzone i atrakcyjne szablony, które mogą być modyfikowane zgodnie z wymogami naszych klientów.

Witryny te skutecznie zaznaczą Państwa obecność w tym nowoczesnym zbiorze informacji, jakim jest internet. Do każdego z naszych Klientów podchodzimy indywidualnie. Nasze projekty są dostosowane do Państwa potrzeb, wyobrażeń i  oczekiwań.

Odległość nie stanowi dla nas żadnego problemu. W dobie współczesnych technogii komunikacyjnych i wypracowanych przez nas standardów pracy, odległość od klienta nie stanowi przeszkody. Zbudujemy stronę www Państwa firmy "zdalnie".

Na życzenie zaprojektujemy również logotyp dla Twojej firmy, który stanie się znakiem rozpoznawczym przedsiębiorstwa.

Każdy projekt traktowany jest indywidualnie. Cena uzależniona jest od konfiguracji serwisu i jego skomplikowania. Kosztorys przedstawiamy indywidualnie, po zapoznaniu się z założeniami budowanej witryny oraz oczekiwaniami naszych Klientów. Możemy zaoferować także długoterminową obsługę techniczną oraz utrzymanie budowanych przez nas stron oraz serwisów.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z naszą firmą, oraz do korzystania z naszych usług. Stałym klientom oferujemy atrakcyjne zniżki.

 

Kto nas odwiedza?

Odwiedza nas 3 gości oraz 0 użytkowników.